Yükleniyor...

Hakkimizda

Şirketimiz 2000 Yılında Doğa Mühendislik Bürosu olarak Hatay İli İskenderun İlçesi’nde kurulmuştur. Faaliyetlerini hızlandırarak kısa sürede sektöründe Hatay’ın öncü firmaları arasına girmiştir. 2006 Yılında Irmak-Doğa Mühendislik Harita Planlama Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini başarıyla devam ettirmiştir.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde ulaşım, köprü, harita ve inşaat yapılarının projelendirilmesi, harita alımı, jeolojik-jeoteknik hizmet alanlarında faaliyetlerini yürütmekte olan firmamız; her zaman kazandığı tecrübe ve gelişmiş teknolojiyi birleştirerek taahhüdü altında bulunan işleri yasa ve yönetmeliklere uygun olarak başarıyla sona erdirmiştir.

Misyon & Vizyon:

  • Öncelikle bütün faaliyetlerinde ekolojik dengeyi korumayı amaç edinen firmamız; uygun maliyet, en yüksek kalite ve standartlar çerçevesinde kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinerek hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.
  • Irmak-Doğa Mühendislik Harita Planlama Bilişim San.ve Tic. Ltd. Şti.; Proje ve ölçüm konularında hizmet vermek isteyen, konusunda uzman, mevzuatlara hâkim, gündemi ve çevre teknolojilerini sürekli takip eden, geniş bir bilgi birikimine sahip, eğitimli, deneyimli, genç ve dinamik arkadaşlarımızın bir araya gelmesiyle yoluna devam etmektedir.